להשכרת מכולותהשאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  אישור תחילת עבודה

  אישור תחילת עבודות בניה

  כאשר מתקבל היתר בניה בפרויקט מגורים למשל, נדרש לחבר את המתחם באופן זמני למים וחשמל. כמובן לא מדובר בחיבור קבוע לתשתיות שיינתן רק לאחר אישור טופס 4, אלא בחיבור זמני שנדרש לצורך תהליך הבניה עצמו. על מנת לקבל אישור לחיבור זמני לתשתיות יש להגיש מסמכים ואישורים שונים לעירייה.

  אישור תחילת עבודה מצריך אישורים

  כאמור לצורך קבלת אישור תחילת עבודה יש לעמוד בתנאים שונים. לצורך כך יש להציג תעודות והסמכה של בעלי התפקידים באתר הבניה. יש להציג גם פרוטוקול התארגנות חתום, כמו גם תכנית בטיחות שגם היא חתומה. נדרש גם לגדר את מתחם הבניה בגדר אטומה בצורה בטיחותית בסמוך למדרכות ומעברים להולכי רגל. תנאי נוסף הוא להגיש עותק של מפת המדידה והסכם התקשרות עם מעבדה אשר מתמחה בביצוע בדיקה של חומרי בניה, אינסטלציה, אטימות ועוד.

  תנאי חשוב נוסף לצורך קבלת אישור תחילת עבודה הוא התקשרות אל מול חברה אשר מתמחה בפינוי פסולת בניין או פסולת הריסה לאתר חיצוני. יש ללוות זאת גם בתצהיר חתום ביחס לאומדן כמות פסולת הבניין או להריסה.

  אישור תחילת עבודה – השלב הבא

  לאחר הגשת כל האישורים הנדרשים והמסמכים לצורך קבלת אישור תחילת עבודה, הרי כל המסכמים מבחינת תוכנם ושלמותם עוברים בדיקה על ידי פיקוח הבניה ואחרי שהכל נבדק ונמצא תקין – יימסר אישור תחילת עבודה חתום לבקש האישור. אישור זה גם כולל כמובן אישור לחיבור זמני לתשתיות מים וחשמל.

  במידה ובוצעה הגשה חלקית של המסמכים הרי שלא יוכל להתקבל האישור, וגם לא פתיחת תהליך הבדיקה. על מנת לבצע תחילת הבדיקה חובה להגיש את כל המסמכים הנדרשים. כמובן שעיכוב בהגשת כלל האישורים הנדרשים, פירושו עיכוב בקבלתו של אישור תחילת עבודה ועיכוב בתחילת פרויקט הבניה, מה שעלול גם להביא לעיכוב במסירת הדירות, תביעות של הדיירים ועוד. מדובר בשרשרת של תהליכים שמושפעת ממה שקורה לפני, ולכן חשוב מאוד להקפיד על ביצוע הדברים ולהגיש את כל האישורים הנדרשים, כולל כמובן הסכם התקשרות אל מול אתר מורשה לפינוי פסולת בניין והטמנתה – על ידי המשרד להגנת הסביבה.

  קידום אתרים מקצועי קידום אתרים מקצועי