להשכרת מכולותהשאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  מכולות לפינוי פסולת

  ברשות החברה, משאיות רסמע ומעל כמאה מכולות ייחודיות להצבה באתרי בנייה השונים.

  מלאי המכולות שברשותנו מאפשר לנו כחברה לעמוד בלוח הזמנים ולתת שירות מקצועי, מהיר ויעיל.

  חברתינו מעמידה לרשות לקוחותינו מכולות לפינוי פסולת לאתרי בנייה למשך עשרה ימים ולאחר מכן דואגת לפנותה לתחנת המעבר, בצורה יעילה ומהירה שנועדה להעניק לקבלנים  ופרטיים את היכולת לנהל את האתר שלהם תוך עמידה בזמנים.

  כל מכולה אשר תפונה, מתועדת לקראת אספקת הסכם התקשרות עם האתר לצורך מתן אישור לטופס 4.

  לקוח אשר ביצע הסכם התקשרות עם אתר ״מ.ר.נ.ר״ לטופס 4 בתחנת המעבר יתבקש להציג את האישור לנהג וחברתנו תזכה אותו על הטמנה הפסולת בפועל.

  ליצירת קשר

  השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

   למידע נוסף

   מיחזור פסולת בניין
   מחזור פסולת בניין בשנים האחרונות אנו שומעים את המילה מיחזור בהקשרים שונים. יש מיחזור פלסטיק, מיחזור נייר, מיחזור זכוכית ועוד. מיחזור הוא תהליך בו הופכים את הפסולת לשמישה לצורך שימוש חוזר, והדבר תורם רבות...
   קרא עוד
   הטמנת פסולת
   הטמנת פסולת בניין פסולת שמצטברת באתרי בנייה חייבת להיות מפונה באמצעות מכולות לתהליך מיון, וכל הפסולת שלא מתאימה למיחזור מגיעה לאתרי הטמנת פסולת. ישנה רשימה של אתרי הטמנת פסולת מורשים בישראל, ואת כל התהליך...
   קרא עוד
   תחנת מעבר לפסולת
   אצלנו תוכלו להטמין פסולת וליצור ממנה חומרי גלם לבנייה תחנת מעבר לפסולת בניין פסולת שמקורה בעבודה בנייה ושיפוצים היא פסולת כבדה שמורכבת מבטון, שיש, חלקי פלסטיק, עפר ועוד. פסולת כזו חובה לפנות באמצעות שירותי איסוף...
   קרא עוד
   אישור הטמנת פסולת בניין
   הסכם הטמנה הסכמי הטמנה לטופס 2/4 לטופס הצהרת כמויות לחץ כאן
   קרא עוד
   חומרי גלם
   חומרי גלם 100% ממוחזרים שמקורם בפסולת הבנייה המינראלית דוגמת: עודפי עפר / אלמנטי בטון / אספלט / קרמיקה / שיש / בלוקים וכיו"ב.. חול – ממוחזר ושטוף, למערכת ריצוף ופיתוח מצע ב׳-ממוחזר, לפיתוח ותשתיות,...
   קרא עוד

   מכולה לפינוי פסולת

   אחד מסימני ההיכר של אתרי בנייה ושיפוצים אלו אותן מכולות מתכת אשר מוצבות לאגירת הפסולת. בתהליך הבנייה מצטברת פסולת כבדה שמכילה בטון, עפר, קרטונים, פלסטיקה, מתכות ועוד. יש לפנות את הפסולת הזו בצורה מסוימת בהתאם לתקנות, כאשר חלק משרשרת הפינוי וההובלה שלה אלו אותן מכולות לפינוי פסולת. אותן מכולות מוצבות על ידי חברות שמתמחות באיסוף ופינוי פסולת בניין, והן מגיעות בגדלים שונים להשכרה.

   מכולה לפינוי פסולת בניין

   מכולות לפינוי פסולת נדרשות במסגרת התקנות והחוקים העוסקים בפינוי פסולת בניין. בכל אתר בנייה חובה לפנות את הפסולת שמצטברת ויש לעשות זאת באמצעות הצבה של אותן מכולות. חשוב להבין שאי פינוי של הפסולת הוא עבירה על החוק. מכולה לפינוי פסולת מכילה כמה סוגי פסולת והם פסולת כימית, פסולת יבשה ופסולת בניין. מכולות לפינוי פסולת בניין מוצבות כאמור באתרי בנייה ומשם מפנים את המכולות לנקודה הבאה שהיא תחנת מעבר לפסולת.

   הזמנה – מכולות לפינוי פסולת

   לעתים עולה השאלה מתי להזמין שירות של מכולות לפינוי פסולת. התשובה היא שיש לבצע את ההזמנה מייד עם תחילת העבודה באתר הבנייה, כאשר באתרי בנייה בהם עובדים חודשים ארוכים ישנה התקשרות ארוכת טווח מול חברה המתמחה בפינוי פסולת בניין עם מועדים משוריינים לפינוי הפסולת.

   מכולה לפינוי פסולת מחיר

   המודל המקובל הוא השכרה של מכולות לפינוי פסולת כאשר המחיר מושפע מגודל כל מכולה ומכמות המכולות הנדרשת, מהמרחק ממנו יש לשנע את הפסולת את תחנת המעבר, כאשר גם לסוג הפסולת ולכמות הפעמים שנדרשת לפינוי ישנה השפעה על המחיר.

   ציוד – מכולות לפינוי פסולת

   ישנם מקרים בהם נוסף על המכולה עצמה יש צורך בציוד היקפי כמו למשל שרוולים לפינוי הפסולת – כאשר יש לפנות מהגובה פסולת ישירות אל המכולה. לעתים נדרש גם ציוד מכני מיוחד וישנם מקרים בהם פינוי פסולת הבניין הוא לא באמצעות המכולות אלא ידני.

   השכרת מכולה לפינוי פסולת

   בכל הקשור לשירותי פינוי פסולת בניין מומלץ לפנות לחברה מקצועית שמתמחה בנושא, ולקבל ייעוץ וליווי.

   קידום אתרים מקצועי קידום אתרים מקצועי